HAKKIMIZDA

Teknik Grup Mühendislik ve Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu 17 Mart 1998 tarihinden buyana; Havacılık, Savunma, Güvenlik ve Meteoroloji Sektörlerinde, uzman Uçak Mühendisleri, Elektrik-Elektronik Mühendisleri, Meteoroloji Mühendisleri ve Teknisyenlerden oluşan kadrosuyla faaliyet göstermektedir.

Teknik Grup’un Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001:2000 standardının şartlarına göre tetkik ve tescil edilmiş olup, Ekim 2006’da UKAS ve TÜRKAK'tan belgelendirilmiştir. Ekim 2009'dan itibaren Kalite Yönetim Sistemi’nin kapsamına meteoroloji sistemleri temini, entegrasyonu ve satış sonrası servis hizmetleri de eklenmiş ve sistem ISO 9001:2008 standartlarına göre tescil edilmiştir.

Teknik Grup'un aralarında Apogee Instruments Inc.'in de olduğu çevresel ölçüm sistemleri üreticilerinin ürünlerine vermiş olduğu teknik servis ve satış sonrası hizmetler, 04 Mart 2013 tarihinde TS 13201 kapsamında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile tescillenmiştir. (Belge No : 34-HYB-13010)

Teknik Grup bünyesindeki tecrübeli mühendisleri ve personeli ile anahtar teslim mühendislik projeleri üretmekte, distribütörlüğünü/ithalatını/satışını yaptığı ürünleri müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı satış sonrası teknik destek ile sunmaktadır.

Sertifikalarımız

DQS Sertifikası IQNet Sertifika DQS Certificate TSE Belgesi